top of page

Endlessly supportive

Chatová podpora je bezplatná díky Nadačnímu Fondu Twisten Foundation.

NF Twisten Foundation se zaměřuje na duševní zdraví adolescentů a zasazuje se o rozšíření nabídky bezplatné péče a vzdělávání v této oblasti. Více o Nadačním fondu Twisten Foundation naleznete zde.

 

Odborně projekt zaštiťují psycholožky a terapeutky z organizace Endlessly. Peer konzultanty, kteří zajišťují chatovou podporu, jsou studenti psychologie v posledních ročnících, kteří jsou vyškoleni v poskytování krizové intervence a mají zkušenost s chatovou komunikací.

Online chat - jak to probíhá?

Online chat je možné rezervovat na 90 minut.

 

Z našeho kalendáře si můžeš vybrat čas, který se ti hodí.

Do emailu, který uvedeš, ti přijde potvrzovací zpráva s odkazem na spojení. Na chatu ti bude k dispozici náš peer konzultant, který s tebou rád projde to, s čím přicházíš, může ti poskytnout krizovou intervenci, poradenství, případně tě nasměruje na další odborníky. Služba funguje jako nárazový kontakt, nemá charakter terapie.

 

Služba je zdarma a je anonymní. Je na tobě, zda se s námi spojíš pomocí svého jména a emailu či přezdívky a emailu, který ti zaručí anonymitu.

 

Náš peer konzultant s tebou bude v kontaktu skrze chatovou komunikaci, která bude probíhat na platformě Zoom. Prosíme tě (k zajištění anonymity), aby sis vypnul/a kameru a mikrofon, náš peer konzultant bude dodržovat stejné nastavení. Pokud bys měl/a zpoždění, dej nám prosím vědět, v opačném případě bude peer konzultant čekat 30 minut, poté chat opustí.

 

Níže na této stránce najdeš kalendář, kde si můžeš vybrat termín, který ti vyhovuje.

 

Neuchováváme žádná data a celý tým dodržuje mlčenlivost. Dle trestního zákona (§368 a §367, TZ ) se na naší službu vztahuje oznamovací povinnosti, a to zejména v případech povede-li tvoje jednání či konání k ohrožení tvého života nebo jiné osoby.

Endlessly supportive

Informujte se o naší dostupnosti a zarezervujte si datum a čas, který vám bude vyhovovat.

bottom of page